İkinci El Eşya Alanlar İstanbul

ikinci el eşya alanlar eski eşya alanlar eski ve kullanılmış mobilyalarınız ve ev eşyalarınız alınır satılır eşya satmak için bizi arayabilirsiniz. 0216 566 29 29 gsm: 0532 276 73 12

Ev kadınları evlerindeki materyallerin sıfır olmasına âdeta fazla dikkat etmektedirler. Fakat titizlikle hazırladıkları ve yerleştirdikleri ev eşyaları da aldıkları zamanlar herhangi bir zamanlarda sıfır modeldi. Büyük ücretler ile birlikte aldıkları ürünlerini direk biçimde çöpe atmak istememektedirler. Bu neden ikinci el eşya alan yerler için arayış içerisine girmektedirler. İkinci el eşya alanlar genellikle yapılan garip sebeplerden ötürü kendilerine başvuru yapan bireylerin doğru olan ürünlerine müteveffa rakamlar vermektedirler. Bireyler sadece hurdacıya satsa çok daha çok para alacak şekilde düşük fiyatlar söyleyebilmekteler.
iki. el denince spot eşya akla gelmemelidir; çünki ikinci el zaten adi üstünde kullanilmis veya az kullanilmis esyalardir; spot eşya ise hiç kullanilmamis bir esya demektir. Neden yazikki şunu bazi meslektaslarimiz bile sitelerinde ayirt etmeden ikinci el esya ve spot esya ya ayni sey olarak ifade etmekteler,uygulanan sebeple azıcık açıklama yapmak isterim. Birey ve bireylerin bir eşyayı alıp kullanması modası geçtikten sonra vey/veya şehir değiştirirken eşyaları taşımak istemeyen, veyya çok üzücü olan ama boşanan aileler eşyalarını satmak istediğinde artık bu eşyalara 2. el eşya denir.Bizler bu ikinci el eşyaları alarak güzel bir şekilde kuaför işlmeini gerçekleştirip temizleyerek mağazamızda satışa sunuyoruz, bu sebeble sizlerde çok güzel temiz ve uygun rakamlarda ikinci el eşya sahibi olabiliyorsunuz.


Leave a comment