Gümüş Satmak İstiyorum

Gümüş alım satımında yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunan günay gümüş, satmak istediğiniz gümüşleri analiz ederek saflık derecesini tespit etmektedir. Evinizde yıllardır. duran kararan yada sizin için artık herhangibir önem arzetmeyen gümüş ürünleri hemen nakite çevirebilirsiniz. Şuan gümüş fiyatları oldukça tatminkardır. yani 300 gramlık 900 ayar bir gümüş tabağı gümüş şekerliği 450 lira gibi satabilirsiniz.
Eskiden insanlar evlerinde gümüş eşyaları koymak için özel gümüşlük dolabı alırlarmış hatta günümüzde de yemek odası takımlarının olmazsa olmaz setidir. gümüşlük. tabi günümüzde kimse deli para ödeyerek gümüş alıp ta kullanmayacağı yere içine koymaz. Birde eski zamanlarda gümüşün hemen hemen her evde bulunma sebebi gümüşün o zaman şartlarına göre uygun fiyatlı olmasıdır. Bankalar dahi müşterilerine gümüş tabaklar yaptırıp vermekteydiler.
günümüzde gümüşün değerinin yükselmesi ile evlerimize giren gümüş miktarı azalmıştır. Bununla birlikte gümüş havadaki kükürtten dolayı çabuk kararan bir madde olduğu için her sene bakım gerektiren üründür.
Gümüş satmak için 0216 566 29 29 gsm: 0532 276 73 12


Leave a comment