Gümüş Fiyatı Yükselir mi

Gümüş fiyatı yükselir mi diye bir çok soru almaktayız. Lakin gümüşte altın gibi ons ile fiyatlandırılmaktadır. Ve gümüş altın gibi düşüp yükselmektedir. 2011- 2012  yıllarında gümüş 1,70 kuruş iken 2013 yılında bir anda 1,30 kuruşlara kadar düşmüştür. Aradan geçen 4 yıl içerisinde hep bu aralıkta seyreden gümüş 2017 yılında 1,70 hatta 2 liraları görmüştür. Evet gümüş fiyatı yükselmiştir. Lakin bu sürekli yükseleceği anlamına gelmez. Birde yatırım amaçlı gümüş alacaksanız eğer şuan alınması risk ifade etmektedir.

Gümüş fiyatı bu fiyatın üzerine bu yıl içerisinde çıkmayacaktır. Ama burası Türkiye ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz netice itibari ile gümüşün onsu dolar ile değerlendiriliyor. Ve dolarda Güzel ülkemizde ne zaman kaç tl olacak bu bilinmiyor.


Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a comment