Gümüş Alım Satım

Gümüş alım satım konusunda firmamız 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmamız özellikle eski kararmış bozulmuş evde kullanım özelliğini yitirmiş gümüşleri tekrar hayata doğaya kazandırmak adına çalışmalarda bulunmaktadır. Yani sizin karar kara düşündüğünüz. Kararmış ve görsel güzelliğini yitirmiş gümüşlerinizi biz tartarak gramı gramına satın alıyoruz.  Hani şimdi zen pırlantanın reklamında diyorlar ya hani teyzeciğim senin bana evlenirken almış olduğun o kolye vardı ya, işte o kolyeyi ben zene verdim yerine pırlanta yüzük aldım diyor ya, işte sizde zamanında hediye gelen ama artık görsel güzelliğini yitirmiş veya yitirmemiş lakin artık bıkmış olduğunuz gümüş eşyalarınızı bize getirip nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Bazen gümüşlüğünüzde bir servet yatıyor olabilir.

Bir örnek verecek olursam geçtiğimiz günlerde kurban bayramından bir hafta kadar önceydi bir müşterimiz aradı bende gümüşler var ama kaç ayar olduğunu ve kaç kilo olduğunu bilmiyorum. Düğünde felan gelmişti bir kısmıda ev hediyesi olarak gelmişti. Şuan nakite sıkıştım satmam gerekiyor acaba kaç para yapar dedi. Bizde hassas terazimizi ve gümüş test ilaçlarımız ile gittik ve tek tek objeleri kontrol ederek gümüş olanları ayarlarına göre ayırdık toplamda gümüş çatal takımı, gümüş kaşık takımı, gümüş tepsi, gümüş şamdanlar, gümüş ayna, gümüş çay tabağı, gümüş bıçak takımı, gümüş şekerlik gibi ürünleri ayırdık bir kısmı 800 ayar gümüş geldi bir kısmıda 925 ayargümüş geldi. tarttık toplamda 12,5 kğ gümüş geldi o 13,000 lira para verdik. hanımefendi o kadar mutlu oldu’ki anlatamam, düşünün kurban bayramı öncesi biriken borçları yüzünden sıkıntı çekerken bir anda borcunu ödeyecek hatta kurban kesecek kadarda parası kaldı. Aman diyeyim evinizde bulunan metal objeleri öyle bakmadan etmeden çöpe atmayın mazallah gümüştür. Yazık olur sonra

Etiketler: “Gümüş alım satım, gümüş alanlar, eski gümüş alanlar, hurda gümüş alanlar, ikinci el gümüş alanlar, gümüş kilo fiyatı, 800 ayar gümüş fiyatı, 900 ayar gümüş fiyatı”


Leave a comment